Herbalife Nutrition, Wellness sektöründe öncü, 93 ülkede faaliyet gösteren dünyaca tanınmış uluslar arası bir kuruluştur.

Bitkisel ürünlerin, günümüz teknolojisiyle toz ve tablet haline getirilmesi Herbalife markasını çekici kılan temel unsurlardandır.

Kilo alma, kilo verme, kilo kontrolü ve cilt bakım sağlığı ile ilgili, günümüzde pek çok yöntem vardır.Bugüne kadar birçok yöntem denenmiş, bazılarında başarılı olunmuş, bazılarında ise hüsrana uğranmıştır.

Herbalife ürünleri, günlük yaşantımızda almamız gereken, ama yeteri kadar alamadığımız lif, vitamin, mineral, protein ve daha birçok gıda çeşitlerini almamızı sağlar.Bunu yaparken vücudumuzun fonksiyonlarını daha verimli çalıştırır.Vücudumuzu zinde tutar ve antioksidan etkisiyle vücudumuzun temizlenmesine yardımcı olur.Bütün gıdaların düşük kaloride olması ürünlerimize mücizevi bir güç katmaktadır.

Herbalife beslenme ve danışma kurulunda; dünyaca ünlü beslenme uzmanları, Nobel ödüllü Bilim insanları yer alır.

93 ülkede milyonlarca insan tarafından yıllardır bu ürünler kullanılmaktadır. Bu sayı gün geçtikçe artmakta.

Herbalife firma ve ürünleri hakkında bilgi alacağınız en büyük kaynak Herbalife distribütörleridir.Çünkü, distribütörler ürünleri hem kullanmakta, hemde siz değerli danışanlarımıza sunmaktadırlar.Bu sebeple Distribütörlerden gelen Herbalife ürünleri hakkındaki bilgiler, teorik ve kulaktan dolma bilgiler değildir.Distribütörler ürünleri kullanan ve sonuç alan kişiler olduğu için, verdikleri bilgiler gerçekçi ve güvenilirdir.

Siz değerli danışanlarımıza Herbalife ürünlerimiz ile birlikte sağlıklı, mutlu ve kazançlı günler diliyorum.

Herbalife Nutrition Bağımsız Distribütörü Ümran ERSAN

Whatsapp dan mesaj gönderin